Váš nákupný košík je prázdny

Záhradné vírivky AWT

Vírivky kontrolované a vyrobené pre Nemecko EAGO AWT Deutschland

Dovoz priamo zo skladu v Nemecku
V cene zariadenia je započítaná doprava špedíciou z nemeckého skladu EAGO AWT Deutschland.

Model séria 4 

AWT IN-4.. basic (2 odtiene škrupiny)
AWT IN-4.. eco (3 odtiene škrupiny)
AWT IN-4.. extreme (3 odtiene škrupiny)
AWT IN-4.. extreme pro (3 odtiene škrupiny)
AWT séria 4 - sa vyznačuje moderným, inovatívnym dizajnom a mnohými možnosťami konfigurácie. Na jednej strane sú všetky vírivky k dispozícii ako plug & play. Táto verzia je zameraná na používateľov, ktorí chcú, aby to bolo jednoduché. Vírivku teda môžete jednoducho položiť na terasu a zapojiť zástrčku do zásuvky 220V alebo pripojenie môže byť riešené na 380V / 3 fázy. Verzia Eco ponúka tiež 40 mm izoláciu, energeticky úsporné čerpadlá, webový modul, pomocou ktorého môžete ovládať bazén na cestách, náš balík okolitého osvetlenia a mnoho ďalších. Keďže tieto modely sú štandardne vyrábané vo veľmi vysokých počtoch a vo viacerých farbách, ponúkame ich v exkluzívnych cenách.

Séria víriviek AWT extreme pro - obsahuje Systém dezinfekcie slanej vody Montážne info

čistenie vody prirodzene a bez chemických prísad – starostlivosť o vodu v luxusnej triede. Čistá soľ sa do vody vo vírivke pridáva raz, keď je vírivka naplnená. Náš automatický dezinfekčný systém v prípade potreby rozdelí soľ na bróm. Rovnako ako chlór má bróm dezinfekčný účinok, ale je bez zápachu.  Prírodný a ekologický proces, ktorý je navyše preukázateľne šetrný k životnému prostrediu.

Náš systém poskytuje každodennú automatickú starostlivosť o vodu, ktorá výrazne znižuje údržbu a zároveň vytvára mäkkú vodu šetrnú k pokožke. Voda vydrží dvakrát dlhšie ako pri klasickom chlórovaní a používanie ďalších ošetrujúcich prípravkov je takmer zbytočné. A to najlepšie: Kompletná kontrola a zobrazenie obsahu soli vo vode prebieha cez ovládací panel umiestnený v bazéne.

Informácia pre užívateľov na vypúšťanie vody z vírivky: Návod 

Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty