Váš nákupný košík je prázdny

Swim spa Treesse

Nielen pohoda, ale aj fyzická aktivita. Ak nemáte čas chodiť trénovať do bazéna, bazény Treesse sú ideálnym riešením: malý priestor, kde môžete relaxovať a zároveň si zaplávať, a to všetko u vás doma.

Nový protiprúdový bazén Aquarun, navrhnutý Marcom Sadlerom, je vhodný pre súkromné domy, športové centrá, hotely a podobné miesta. Predstavuje technickú dokonalosť vo svojej kategórii.

Efektívne a funkčné riešenia spájajúce prácu s potešením: plávanie a wellness sa stretávajú v jednom kompaktnom priestore. To prináša veľkú výhodu: na inštaláciu bazéna Treesse swim spa nie je potrebný veľký priestor.

Hydromasážne plavecké bazény a bazény s protiprúdom Treesse ponúkajú rôzne možnosti:

Antibes a Saint-Tropez sú premyslene rozdelené do dvoch častí. Prvá časť je úplne venovaná výhodám hydromasáže, kde si môžete dopriať pohodlie sami alebo v spoločnosti, pričom zabudnete na celodenný stres alebo relaxujete po cvičení vo fitness centre. V druhej časti sa môžete venovať plávaniu: čerpadlá čerpajú vodu a vracajú ju späť do bazéna, čím simulujú prirodzený pohyb prúdov. Ďalšie výhody zahŕňajú chromoterapiu s farebnými LED svetlami pozdĺž vodorysky a aromaterapiu s esenciálnymi olejmi. Celkový zážitok korunuje kaskáda farebného svetla.

Aquarun predstavuje inovatívny produkt medzi bazénmi s protiprúdom: je výkonnejší vďaka svojim špeciálnym turbínam a pohodlnejší vďaka väčším rozmerom v porovnaní s inými produktmi v rovnakej kategórii. Dizajn je čistý a minimalistický, v súlade s tradíciou Treesse.

Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty