Váš nákupný košík je prázdny

Treesse - Italy wellness

logo treesse

História spoločnosti Treesse sa začala písať v roku 1976 v Taliansku, keď Francesco Merenda odvážne vstúpil do oblasti výroby kúpeľňového vybavenia. Od svojich počiatkov sa firma udržala na trhu a dodnes zostáva rodinným podnikom. Postupne sa etablovala ako popredná talianska firma s celosvetovým pôsobením. Treesse si zakladá na výrobe, ktorá je výlučne talianskeho pôvodu. Vďaka medzinárodne patentovanej práci s kryštálmi a živicou firma dokáže vytvárať unikátne tvary a objekty, ktoré by inak nebolo možné vyrobiť tradičnými metódami.

Z tejto technologicky pokročilej výroby pochádzajú dva špeciálne produktové rady. Systém Ghost ukrýva vodné trysky v hydromasážnych systémoch a nahrádza ich svetelnou líniou, čo vytvára až magický efekt. Ďalšia inovácia, systém MyTherme, prináša príjemný hrejivý pocit prírodného horúceho kameňa priamo do hydromasážnej vane.

Kľúčovú úlohu v inováciách zohrávajú materiály ako Crystaltech a špeciálne živice, ktoré umožňujú vytvárať formy a predmety nedosiahnuteľné tradičnými plastmi. To viedlo k medzinárodným patentom na technológie použité v ich vaniach, vrátane Ghost System a MyTherme System, čím firma prináša najvyššiu úroveň technologických inovácií priamo do domácností.

Dizajn
TECHNOLÓGIA SKRYTÝCH TRYSIEK WHIRLPOOL

Patentovaná technológia Ghost so skrytými hydromasážnymi tryskami ponúka dokonale čistý dizajn a súčasne zabezpečuje maximálnu funkčnosť. Ďalším unikátnym riešením, ktoré prispieva k elegantnému vzhľadu, je prekrytie trysiek mriežkami. Tieto inovatívne prvky spolu vytvárajú moderný a esteticky príjemný dizajn, ktorý nielenže zvyšuje vizuálnu atraktivitu, ale aj praktickosť a jednoduchú údržbu.

virivky treesse

Chromoterapia
Vírivka je vybavená jemným LED osvetlením, ktoré je strategicky rozmiestnené po celom obvode a na viacerých úrovniach. Tento systém chromoterapie umožňuje používateľom vybrať si a nastaviť osvetlenie do ľubovoľnej farby podľa ich preferencií, čím vytvára optimálnu atmosféru pre relaxáciu a pohodu.

SYSTÉM PRELIVNEJ HRANY
Estetiku vírivky zdôrazňuje systém Infinity Edge, ktorý umožňuje vode elegantne pretekať cez okraj, čím vytvára dojem nekonečnosti.

 

Inovácie v oblasti materiálov
Treesse vyrába vírivky zo špeciálneho umelého kameňa, ktorý je spevnený sklolaminátom a potiahnutý vrstvou tzv. Gél Coat. Tento materiál ponúka oproti bežne používanému akrylátu mnoho výhod, vrátane možnosti opravy a exkluzívneho vzhľadu. 

Inovatívne riešenie servisu
Častý problém s umiestňovaním víriviek, ktorý môže sťažiť servisné zásahy, rieši Treesse pomocou inovatívneho hydraulického zdvižného mechanizmu. Tento mechanizmus uľahčuje prístup k vírivke, čím zjednodušuje údržbu a opravy.

Dôraz na ľudský element
Aj keď Treesse využíva pri výrobe víriviek najmodernejšie technológie, táto rodinná firma kladie dôraz na ručnú výrobu v určitých procesoch, čím zaručuje vysokú kvalitu a starostlivosť o detaily.

 

Flexibilita vo výbere produktu

V našej širokej ponuke nájdete produkty, ktoré uspokoja každého zákazníka. Či už hľadáte klasickú whirlpool masážnu vaňu, bublinkovú vaňu, alebo uprednostňujete pieskový filter pred štandardným papierovým, u nás si určite vyberiete.

Inšpirácia cez PDF dokumenty:

Nové
TOP
40788 €
Nové
TOP
24450 €
Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty