Váš nákupný košík je prázdny

SW - Svet Wellness tento názov hovorí za všetko.

Vynovené technológie parných kabín SW oslovia hlavne náročných klientov. Sklenené steny sú potiahnuté neviditeľným NANO-filmom, ktorý zabraňuje usádzaniu sa nečistôt na povrchu. 
8 mm hrubé bezpečnostné sklo: nepriesvitné dymové zadné steny s polozrkadlovým efektom jemne odrážajú farby vašej kúpeľne, čím sa zabezpečí harmonická integrácia tejto kabíny do rôznych interiérov; predné časti a dvere sú z priesvitného, jemne dymového skla, pôsobia ľahko a nezaťažujú interiér.

Profily konštrukcie kabíny sú vyrobené z podvojného hliníka s technológiou bezsilokónovej montáže - čo zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu.
Zasúvacie dvere sú s magnetovou lištou a vysoko kvalitnou mechanickou konštrukciou.
Vanička je vyrobená z viacvrstvového tvrdeného sanitárneho akrylu je prijemná na dotyk. 
Protišmyková štruktúra povrchu vaničky.  
Rádio, funkcia Bluetooth - stereo zvukový efekt, okrajové LED-podsvietenie stropu koloro-terapia v interiéri kabíny aj mimo nej na strope vašej kúpeľne.
Zaujímavosťou je exkluzívny 2 x dvojitý postranný výstup pary "Speedy Steam" 3 KW (z bočných profilov kabíny) para sa rozloží po celom priestore kabíny - para nepáli priamo na nohy (pre jej jemné rozptýlenie)  s možnosťou inhalácie éterickými olejmi.
Dažďová a ručná sprcha. 
6 hydromasážnych trysiek pre chrbát + 6 na bočných paneloch. 
Dlhodobú čistotu kabíny zabezpečí dezinfekcia ozónom, O3. Táto funkcia zabraní tvorbe plesní a množeniu baktérií vo vlhkom prostredí kabíny. (Po vypnutí kabíny funkcia sa spustí automaticky.) 
Veľmi jednoduché a rýchle digitálne ovládanie všetkých funkcií s funkciou samočistiaceho programu pre odstránenie vodného kameňa! 
Drevený rošt TEAK vo farbe sivej a hokerlík ku kabíne sú v ponuke samostatne na objednávku.

V cene zariadenia je započítaná doprava špedíciou z nemeckého skladu.

dodanie 3-14 dní

SW-601 Parná kabína

3820 €
100x100 120x120 90x90
TOP
4290 €
vpravo vľavo
Nové
4390 €
vpravo vľavo
220 €
Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty