Váš nákupný košík je prázdny

Výroba Sauny High Quality na mieru

Prispôsobivosť ponuky – vykonanie atypických návrhov „na kľúč" podľa individuálnych potrieb a požiadaviek klienta.
Modely sáun navrhnuté s myšlienkou o tradičných preferenciách so štipkou modernosti. Veľké rohové presklenie dodáva saune ľahkosť a pôvab. Strop a operadlo lavice sú najzaujímavejším prvkom sauny. Vďaka osvetleniu LED sa je možné pohrať so svetlom a vplývať na ľudský organizmus a posilňovať zdravie, rovnováhu a dobrú náladu. Alebo jednoducho odpočívať a tešiť sa z relaxu. Ovládanie ohrievania, osvetlenia, hudby sa vykonáva prostredníctvom vonkajšieho alebo aj vnútorného dotykového panelu.

BLUETOOTH - Funkcionalita spojenia relaxačného panelu s inými zariadeniami prostredníctvom transmisie Bluetooth poskytuje možnosť prehrávania vlastnej obľúbenej hudby.
OVLÁDANIE sauny cez internet - pripojenie mobilného telefónu cez samostatný server zaručí bezproblémové spúšťanie sauny na diaľku - podľa vašich súkromných požiadaviek... kde si nastavíte čas, vnútornú teplotu fínskej saune alebo aj nahriatie 3- samostatných zón infražiaričov v infrasaune. 

Vzory podľa najnovších trendov v projektovaní a to najmódnejšie farby roku 2021, Primerané odtiene sivej a hnedej pre konzervatívcov, spojenie dreva, kameňa, skla a nehrdzavejúcej ocele. Jednotlivé prvky sauny vybrané rozmerom tak, aby tvorili ľahkú a modernú formu. Klasický interiér sauny (typické obloženia) sme zmenili na moderné, očarujúce pre vaše oči.

Muzikoterapia – kvalitné obojsmerné hudobné snímače, s dynamickou imitáciou celej škály nízkych a vysokých tónov ako aj škály prispôsobených hudobných relaxačných skladieb spríjemňujúcich zážitky v saune.
Použitie liečby davkovaním vône (aromaterapia)
Použitie kombinovanej sauny liečby pomocou elektromagnetického infračerveného žiarenia Infra Red.

Okrem klasického prírodného dreva (ABACHI, ABACHI Termo, CEDER, KANADSKÝ SMREK a mnoho ďalších) máme v ponuke moderné panely

Moderné panely s dýhou prírodného dreva pre interiér sauny katalóg tu

Každý váš návrh alebo kombinácie z nižšie uvedených modelov sauny môžu byť vyrobené podľa individuálnych rozmerov investora. Vnútorné aj vonkajšie časti ako aj zasklenia môžu byť tiež ľubovoľne zmenené. Zákazník si môže zvoliť kombináciu finskej, infračervenej alebo parnej sauny. Rôzne farebné osvetlenia, koloroterapia, hviezdne nebo, osvetlenie soľnej steny a vôňa eukaliptu cez automatickú aromaterapiu vaše telo naladia na skutočný relax. Hudba cez bluethooth z vášho smartfónu pohladí vašu dušu.  Skrátka máme v ponuke všetko pre vašu očistu tela aj duše a to prepracované do samotného detailu. U nás nemáte žiadne podmienky, podajte prosím váš návrh a my poradíme a zrealizujeme váš vysnený súkromný wellness.

Zľava 5%
6200 € 5890 €
Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty