Váš nákupný košík je prázdny

ANAQ Deutschland

ANAQ je luxusná vírivka s exkluzívnym vodopádom do vašej kúpeľne.
AquaLuxus s.r.o - ako prvá firma na Slovensku, sme sa stali hlavným partnerom v oblasti predaja zariadení od ANAQ Deustchland. Spustenie slovenskej domény www.anaq-deutschland.sk , všetko na jednom mieste od predaja po montáž a garanciu dlohodobého pozaručného servisu. Predstavujeme vám hydromasážne vane so širokopásmovým vodopádom hydromasáží od firmy ANAQ Deutschland - kde oceníte vynikajúcu kvalitu masáží, atrakivitu a jedinečný dizajn.  

Patentovaná technológia vodopádu v hydromasážnych vaniach ANAQ 
Veľa výrobcov hydromasážnych systémov ešte nemá v ponuke možnosť takéhoto rosiahleho vodopádu ako firma ANAQ. Predstavte si veľký, osvetlený a zurčiaci vodopád po celej dĺžke vane a to na obidvoch stranách. Kedykoľvek keď budete chcieť, môžete premeniť svoj večerný kúpeľ do skutočného zážitku relaxácie pričom bude stačiť len maličkosť - jemne sa dotknúť dotykového tlačidla ANAQ. Máme v ponuke najjemnejšiu masáž - koncepciu vodopádov s mnohými dizajnovými variantmi hydromasážnych vaní ktoré dokonale doladia celkový vzhľad vašej jedinečnej kúpeľne.

Vírivka naplnená teplou vodou ktorá sa jemne odsáva tichým prietokovým čerpadlom z vane a znova sa rozdelí cez štrbiny po stranách ako jemný vodopád. Hydromasážne trysky rôznych veľkostí rovnako s nízkou hlučnosťou čerpadla v kombinácii s farebnou terapiou postupného jemného prechodu - kde spolu vytvoria pre jednotlivca alebo dvoch výnimočné prostredie pre pohodu a ideálny relax.

Kúpeľňa môže mať svoj jedinečný štýl a zároveň spĺňať kritériá dokonalého wellness od ANAQ!!
Uzatváranie (na kvalitných závesoch) vodovodných batéríi a sprchovej hlavice je praktický spôsob aby kúpeľňa mala hladký a novodobý štýl.

V cene zariadenia je započítaná doprava špedíciou z nemeckého skladu.

Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty