Váš nákupný košík je prázdny

Treesse Italy

logo treesseHistória spoločnosti Treesse sa začala písať v roku 1976 v Taliansku, keď Francesco Merenda odvážne vstúpil do oblasti výroby kúpeľňového vybavenia. Od svojich počiatkov sa firma udržala na trhu a dodnes zostáva rodinným podnikom. Postupne sa etablovala ako popredná talianska firma s celosvetovým pôsobením. Treesse si zakladá na výrobe, ktorá je výlučne talianskeho pôvodu. Vďaka medzinárodne patentovanej práci s kryštálmi a živicou firma dokáže vytvárať unikátne tvary a objekty, ktoré by inak nebolo možné vyrobiť tradičnými metódami.

Z tejto technologicky pokročilej výroby pochádzajú dva špeciálne produktové rady. Systém Ghost ukrýva vodné trysky v hydromasážnych systémoch a nahrádza ich svetelnou líniou, čo vytvára až magický efekt. Ďalšia inovácia, systém MyTherme, prináša príjemný hrejivý pocit prírodného horúceho kameňa priamo do hydromasážnej vane.

Kľúčovú úlohu v inováciách zohrávajú materiály ako Crystaltech a špeciálne živice, ktoré umožňujú vytvárať formy a predmety nedosiahnuteľné tradičnými plastmi. To viedlo k medzinárodným patentom na technológie použité v ich vaniach, vrátane Ghost System a MyTherme System, čím firma prináša najvyššiu úroveň technologických inovácií priamo do domácností.

Dizajn
TECHNOLÓGIA SKRYTÝCH TRYSIEK WHIRLPOOL

Patentovaná technológia Ghost so skrytými hydromasážnymi tryskami ponúka dokonale čistý dizajn a súčasne zabezpečuje maximálnu funkčnosť. Ďalším unikátnym riešením, ktoré prispieva k elegantnému vzhľadu, je prekrytie trysiek mriežkami. Tieto inovatívne prvky spolu vytvárajú moderný a esteticky príjemný dizajn, ktorý nielenže zvyšuje vizuálnu atraktivitu, ale aj praktickosť a jednoduchú údržbu.

Nové
TOP
40788 €
Nové
TOP
24450 €
1766 €
3260 €
100 115 120 200
Kvalitný tovar z Nemecka
Showroom Viedeň a Lipt. Mikuláš
Pre hotely, domácnosti, chaty